Корзина
50 отзывов
КАРНАВАЛЬНІ костюми!Прокат
Творча майстерня Helga Ulm
+380676722684
+380 (67) 672-26-84
+380 (95) 310-02-53

Умови прокату по Україні

Шановні гості ТМ Helga Ulm

Якщо Вам сподобалися наші костюми і Ви бажаєте зробити замовлення, але проживаєте не у Львові, ми можемо Вам у цьому допомогти.
Творча Майстерня Helga Ulm також здійснює прокат у  інші міста України.

У цьому випадку Ви сплачуєте:

― по вартості прокату:

     -дві вартості прокату по місту, якщо у коді товару вказано "Львів" (якщо вказана вартість прокату костюму до прикладу 160 грн. - Ваша ціна складатиме 320 грн.);

     -одна вартість прокату, якщо у коді товару вказано "Україна";

― вартість послуг перевізника Нова Пошта в обидві сторони (визначається перевізником відносно габаритів пакування, яке в свою чергу залежить від величини та складності костюму);

― також переказуєте на наш рахунок заставу у сумі 1000-1500-2000-2500... грн. (залежно від персонажу), у разі повернення костюму в початковому стані ― застава повертається в повному розмірі, у разі пошкоджень ― вираховується вартість знищеної деталі.

Для прикладу:

Ви замовляєте напрокат костюм з нашого каталогу (зі словом "Львів" у коді товару) на  ОДИН  день вартістю 320 грн. (160х2) із заставою 1000 грн. (застава може бути більшою, в залежності від костюму). Проживаєте не у Львові.
Отже, Ваші дії.

Варіант ПЕРШИЙ (передплатою):

1. Бронюєте костюм на певну дату - 100 грн. на картку (входить у вартість прокату). 
УВАГА! При відмові від прокату аванс (бронь) не повертається!

2. У визначений день сплачуєте заставу - 1000 грн. + залишкову вартість прокату 220 грн. (прокат 320 грн. мінус 100 грн. броні), на картку.

3. При отриманні костюму на Новій пошті сплачуєте вартість пересилки, що визначається перевізником.

4. Після дитячого свята, ТОГО Ж ДНЯ  ДО 16. 00 год. відправляєте костюм на нашу адресу, сплачуєте вартість пересилання посилки.

5. Як тільки костюм приїжджає до нас, ми перевіряємо його стан і переказуємо на вашу картку заставу 1000 грн. У випадку пошкоджень вираховуємо вартість ремонту чи втрачених деталей.

Варіант ДРУГИЙ (післяплатою до вас):

ТИМЧАСОВО НЕ ПРАКТИКУЄМО

ЛИШЕ ПЕРЕДПЛАТА!

1. Бронюєте костюм на певну дату - 100 грн. на картку (входить у вартість прокату). 
УВАГА! При відмові від прокату аванс (бронь) не повертається!

2. У визначений день сплачуєте аванс 200 (або більше) грн.  на картку (страхування відмови від посилки та вартість за пересилання туди-сюди).

3. Ми відправляємо вам костюм ПІСЛЯПЛАТОЮ.

4. Ви отримуєте костюм ПІСЛЯПЛАТОЮ, сплачуючи 1000 грн. застави + залишкова вартість прокату 20 грн. + вартість пересилання Х грн. (визначається перевізником) + комісія перевізника за пересилання коштів Х грн.

5. Після дитячого свята, У ТОЙ САМИЙ ДЕНЬ,  ДО 16. 00 год. ви відправляєте костюм на нашу адресу НЕ післяплатою, сплачуєте вартість пересилання посилки.

6. Як тільки костюм приїжджає до нас, ми перевіряємо його стан і переказуємо на вашу картку заставу 1000 грн. У випадку пошкоджень фотографуємо їх, надсилаємо вам як докази та вираховуємо вартість ремонту чи втрачених деталей.

=============================================

УВАГА! Якщо ваше свято відбувається після 15 години, вартість прокату збільшується на 50% (від суми прокату)!
АБО коригуються варіанти та терміни доставки та повернення!!! Уточнюйте!

Маєте додаткові питання - телефонуйте: 0676722684, 0953100253

==============================================

Повернути заставу ми можемо двома способами (на ваш вибір):

   а) готівкою через Нову пошту, якщо ви замовляли костюм ПІСЛЯплатою, тобто вашу заставу ми отримали на НП готівкою  (зверніть увагу, сума застави буде неповною, перевізник вирахує вартість пересилання коштів);

   б) на вашу картку Приватбанку: якщо ви замовляли костюм ПЕРЕДплатою (ми відправляємо повну вартість застави); якщо ваша картка знімає відсотки за користування - ви отримаєте НЕповну суму застави, якщо ні - всю суму.

Щодо питань високої ціни прокату за місто.

Ми б з радістю йшли на зустріч кожному замовнику і надавали послуги за сталою ціною для будь-якого міста України. Проте треба розуміти, що для того, щоб Ваш малюк не залишився без костюма на свято, ми повинні відправити його Вам заздалегідь, тобто за 1-2 дні. Два дні костюм буде в дорозі до Вас, день у Вас, і два дні у дорозі додому... Тобто мінімум ЧОТИРИ-П'ЯТЬ днів костюм буде відсутній, а за цей час хтось із маленьких львів'ян може також отримати цю роль і ми не зможемо запропонувати йому даного персонажу...
Сподіваємося на Ваше розуміння і дякуємо, що користуєтеся нашими послугами.

І наостанок, кілька порад, щоб уникнути конфліктів з приводу повернення костюмів у неналежному стані:

-після кожного свята у садках, як правило, влаштовується солодкий стіл. Будь ласка, перш, ніж дитина сяде за стіл, зніміть костюм та вдягніть їй щось повсякденне. Це дозволить уникнути значних забруднень дорогої речі та вбереже ваші кошти, добрий настрій та задоволення від співпраці обох сторін. І, що найголовніше, ваша дитина почуватиметься за столом вільно і невимушено.

-не одягайте дитину у костюм задовго до свята. Часто костюми містять крихкі та дрібні деталі, як то квіти, намистини, ліхтарики та інше. Дитячі пальчики дуже цікаві, завжди хочеться все порухати, посмикати, спробувати на міцність. Ми це розуміємо, та намагаємося якомога міцніше прикріпляти усі елементи. Але трапляється всяке, часом декор не можливо пришити і закріпити надто міцно, тому просимо вас пильнувати, по можливості, за цим.

-наші костюми ми виготовляємо із складних та дорогих тканин та матеріалів. І тільки майстриня знає властивість тої чи іншої тканини, як її правильно чистити, прати, прасувати. Тому наполегливо просимо Вас: не прати, не прасувати, не підшивати чи перешивати костюм чи його окремі елементи! Усе це для Вашої дитини зробимо ми на місці, після узгодження з вами або на ваше прохання.

-будь ласка, повертайте костюми вчасно. Костюм у вас буде знаходитися достатньо часу. Відправляйте костюм так, щоб він ПОЇХАВ до нас у ТОЙ ЖЕ ж день! Поважайте, будь ласка, наступних замовників.

Сподіваємося на Ваше розуміння та співпрацю із задоволенням!

                                                          З повагою Творча Майстерня Helga Ulm

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner