Корзина
48 отзывов
КАРНАВАЛЬНІ костюми!Прокат

Під час карантину працюємо за домовленістю. Перш ніж їхати до нас, зателефонуйте, щоб домовитися про час зустрічі! +38(067) 67-22-684 або +38(095) 31-00-253

Творча Майстерня Helga Ulm
+380676722684
+380676722684
+380953100253

Умови прокату у Львові

Шановні львів'яни

Для Вашої зручності та для покращення якості нашої з Вами співпраці ми докладно розписали умови прокату наших костюмів для мешканців Львова. Ми дякуємо, що серед розмаїття карнавальних костюмів міста Ви обрали саме нашу творчу майстерню та просимо Вас ретельно дотримуватися встановлених правил, що зі свого боку також Вам обіцяємо.

Отже, Ви обрали потрібний костюм для свята. Обов'язково заміряйте ріст дитини!!! Як це зробити правильно можна подивитися тут.

Будь ласка, не покладайтеся на розмір одягу, що Ви його купуєте в магазинах. Наші костюми - карнавальні та національні - ми виготовляємо самі, за повномірними стандартними замірами. Тому наш одяг цілком відповідає саме росту дитини. Окрім того, до багатьох костюмів вказані заміри окремих деталей, з якими ви також можете звірятися.

Якщо ріст (заміри), вказаний в описі костюму, відповідає росту (міркам) вашої дитини, Ви можете забронювати даний персонаж на потрібну вам дату.

Щоб отримати костюм в оренду ви сплачуєте:

-бронювання (готівкою або на картку Приватбанку);
УВАГА! При відмові від прокату за тиждень (7 днів) до свята аванс (бронь) не повертається!

-вартість прокату костюму (вказану в описі кожної позиції) без суми бронювання;

-суму застави за костюм (НЕ є вартістю костюму!!!).
Мінімальна сума застави за ОДИН костюм - від 1000 грн. У разі повернення костюму в початковому стані ― застава повертається в повному розмірі, у разі пошкоджень ― вираховується вартість знищеної деталі чи чистки.

Для прикладу:

Ви замовляєте напрокат костюм з нашого каталогу на  ОДИН  день (22 год.) вартістю 150 грн. із заставою 1000 грн. (застава може бути більшою, в залежності від костюма).
Отже, Ваші дії.

1. Бронюєте костюм на певну дату - 100 грн. на картку чи готівкою (входить у вартість прокату).

2. У будь-який день, між бронюванням і вивозом костюму, за домовленістю, приїжджаєте з дитиною для примірки. Під час примірки ми підганяємо деталі костюму (якщо це потрібно), пояснюємо як правильно одягнути кожен елемент, а ви маєте можливість оцінити чи личить дитині обраний персонаж у нашому виконанні, чи підходить по розміру. Адже ми не дозволяємо підшивати, перешивати чи підганяти костюм чи його деталі самостійно. Костюм без примірки НЕ ВИДАЄТЬСЯ!

3. У визначений день (за день до свята не раніше 17.00 год.) забираєте костюм за адресою майстерні та сплачуєте заставу - 1000 грн. + залишкову вартість прокату 50 грн. (прокат 150 грн. мінус 100 грн. броні). Будь ласка, перш, ніж забрати костюм, ретельно оглядайте його у присутності працівника майстерні та фіксуйте можливі пошкодження.

4. Після свята, НЕ ПІЗНІШЕ 14.00 год. костюм повертаєте у майстерню. Ми разом з вами ретельно оглядаємо кожну деталь. Якщо всі деталі костюму на місці, не пошкоджені та не містять значних забруднень, ми повертаємо вашу заставу 1000 грн. у повному розмірі.
У випадку втрати чи знищення деталей, в разі значних забруднень, вираховуємо вартість відновлення (визначається в кожному окремому випадку).

І наостанок, кілька порад, щоб уникнути конфліктів з приводу повернення костюмів у неналежному стані:

1) після кожного свята у садках, як правило, влаштовується солодкий стіл. Будь ласка, перш, ніж дитина сяде за стіл, зніміть костюм та вдягніть їй щось повсякденне. Це дозволить уникнути значних забруднень дорогої речі та вбереже ваші кошти, добрий настрій та задоволення від співпраці обох сторін. І, що найголовніше, ваша дитина почуватиметься за столом вільно і невимушено.

2) не одягайте дитину у костюм задовго до свята. Часто костюми містять крихкі та дрібні деталі, як то квіти, намистини, ліхтарики та інше. Дитячі пальчики дуже цікаві, завжди хочеться все порухати, посмикати, спробувати на міцність. Ми це розуміємо, та намагаємося якомога міцніше прикріпляти усі елементи. Але трапляється всяке, часом декор не можливо пришити і закріпити надто міцно, тому просимо вас пильнувати, по можливості, за цим.

3) наші костюми ми виготовляємо із складних та дорогих тканин та матеріалів. І тільки майстриня знає властивість тої чи іншої тканини, як її правильно чистити, прати, прасувати. Тому наполегливо просимо Вас: не прати, не прасувати, не підшивати чи перешивати костюм чи його окремі елементи! Усе це для Вашої дитини зробимо ми на місці, під час примірки костюму.

4) будь ласка, повертайте костюми вчасно. Прокат надається на достатньо часу. І ще трохи залишається, щоб прийняти костюм та привести його до ладу для наступної дитини. Поважайте наш час та наступних замовників.

Сподіваємося на Ваше розуміння та співпрацю із задоволенням!

З повагою Творча майстерня Helga Ulm