Корзина
51 отзыв
КАРНАВАЛЬНІ костюми!Прокат

Під час карантину працюємо за домовленістю. Перш ніж їхати до нас, зателефонуйте, щоб домовитися про час зустрічі! +38(067) 67-22-684 або +38(095) 31-00-253

Творча Майстерня Helga Ulm
+380676722684
+380676722684
+380953100253

Вишуканий капелюшок до карнавального костюму

Вишуканий капелюшок до карнавального костюму

Є у нашій колекції один дуже універсальний костюм, ким він тільки не був: і "зоряним небом", і "нечитахою" (зі сценарію до свята "Букваря"), і просто "зірочкою", і "вечірнім небом" і "відьмою"... Змінюються лише головні убори. До "відьми" - гостроверхий капелюх, до "нечитахи" - пародія на "конфедератку", а до "зіроньки" та "вечірнього неба" - вишуканий капелюшок.
Наближаються зимові свята і ми хочемо поділитися з вами майстер-класом зі створення такого головного убору.

До речі, цей костюмчик, із будь-яким головним убором, ви можете взяти для вашої донечки в прокат.
http://helga-ulm.com.ua/p162447749-karnavalnyj-novogodnij-kostyum.html

1. Викрійка напрочуд проста - коло радіусом 7 см.

2. Вирізаємо з основної тканини (атлас чи креп-сатин синього кольору) і з корсетного дубляжу два однакових кола. Якщо нема корсетного, можна скористатися бортовкою,чи іншим щільним дубляжем для верхнього одягу у кілька складень.

3. Дублювання. Накладаємо прокладку (дубляж) на основну тканину, густо збризкуємо водою з пульверизатора і притискаємо гарячою праскою на 5-10 секунд (прокладка повинна висохнути). Увага! на прасці може залишитися клей, в залежності від обраного дубляжу. Тому можна накрити цей "пиріжок" шматком натуральної бавовняної тканини і вже через нього продублювати атлас.

4. Ставимо на колі мітку. По контуру кола, на відстані ~4-5 мм від краю, прокладаємо машинну строчку (довж. стібка 4-5 мм) - хвостики залишаємо по 10см. Якщо нема машини, можна прокласти строчку для збірки вручну. Починаємо і завершуємо строчку на 1.5-2 см від мітки в обидва боки.

5. На ділянці без строчки закладаємо зустрічну складку (складаємо складочкою кожну строну без строчки бо обидва боки від мітки).

6. Беремо за нижні хвостики строчки з обох боків і злегка стягуємо. Не сильно, лише робимо коло трішки випуклим. Далі носиком праски, з допомогою пари, сильно не притискаючи, спрасовуємо "хвильки".

7. Складку застрочуємо, або фіксуємо вручну. Кладемо заготовку на площину ідивимося що вийшло :).

8. Із прозорої нем'якої тканини - органзи - вирізаємо смужку, шириною близько 10 см, довільної довжини (в нас приблизно 60-70 см).

9. Зшиваємо смужку вздовж, вивертаємо, заправляємо всередину короткі зрізи. Закладаємо їх трубочкою (не обов'язково).

10. Прокладаємо по центру смужки машинну або ручну строчку широким кроком. Стягуємо, отримуємо таку рюшу.

11. Із підкладкової тканини (це може бути і натуральна тканина, наприклад батист, і штучна - віскоза) витинаємо коло, радіусом основи мінус ширина складки (ділянка без строчки на основному колі). Теж проклеюємо, але вже тонкою клеєвою.

12. Вкладаємо коло з підкладки у заготовку капелюшка і приметуємо вручну, злегка припосаджуючи підкладку по контуру.

13. Відрізок лямівки (смужка атласної тканини, запрасована з двох сторін, можна придбати в магазині шв. фурнітури). Прикладаємо лямівку лицевою стороною до лицевої сторони капелюшка, відгорнувши протилежний бік. Приметуємо по контуру капелюшка (див. світлину). 

14. Короткі зрізи лямівки акуратно заправляємо один в один, або зшиваємо густими стібками.

15. Пришиваємо лямівку машинною строчкою по лінії складки.

16. Протилежний згин стрічки закладаємо на інший бік капелюшка і підшиваємо потайними стібками вручну.

17. Ось так тепер виглядає наша заготовка. 

 

18. Починаємо декорування. На цьому етапі вмикайте вашу фантазію та уяву, та декоруйте вашу заготовку відповідно до персонажу. 

Заготовлену раніше рюшку пришиваємо вручну на 2/3 окружності капелюшка.

19. Ми використали для декорування дуже щільний картон, фарбу-сріблянку, зірочки-лелітки та парчову стрічку.

20. Щоб закріпити капелюшок на голівці, використовуємо міцну силіконову ґумочку. Проколюємо основу головного убору по протилежних сторонах, зав'язуємо ґумку, кінчики ховаємо під підкладку.

Наш капелюшок універсальний - його можна одягати навіть задом-наперед! :)
Ось кілька фото на нашій модельці.

Вдалої вам творчості, друзі, та неймовірного карнавалу!