Корзина
50 отзывов
КАРНАВАЛЬНІ костюми!Прокат
Творча майстерня Helga Ulm
+380676722684
+380 (67) 672-26-84
+380 (95) 310-02-53

Як правильно виміряти зріст дитини

Як правильно виміряти зріст дитини

В нашій роботі ми безпосередньо дотичні до питань розмірів одягу. Часто, запитуючи "Який зріст вашої дитини?", отримуємо відповідь "Одяг ми купуємо ... розміру". На жаль у кожного виробника своя "розмірна сітка". І, як правило, вона рідко відповідає справжньому зросту дитини.
Пропонуємо заміряти ріст в домашніх умовах, та часом батьки не дуже розуміються на таких питаннях. Стикалися ми із замірами від плечей до кісточки на нозі, і від шиї до підлоги і ще багато варіантів.
Насправді все дуже легко і просто.

Зріст людини - це відстань між прямими лініями, проведеними під прямим кутом до маківки (крайня верхня точка голови) і до поверхні, на якій стоїть людина (підлога).

Все не так складно.
Просто поставте дитину біля стіни, дверей, шафи - будь-якої вертикальної рівної поверхні. Дівчинка чи хлопчик має бути без взуття, голова не задерта вгору, лопатки, п'яти та потилиця повинні торкатися вертикальної поверхні. Візьміть прямокутний трикутник (або просто книгу в твердій обкладинці), та поставте так, щоб одна сторона торкалася голови дитини, а друга - вертикальної поверхні. Поставте позначку в найнижчій точці трикутника (або книги). Виміряйте відстань між відміткою та підлогою. Ось і все.
Докладніше на малюнку.

-синій колір - прямокутний трикутник або книга у вертикальному положенні;

-пунктир - зріст дитини;

-вишневий колір - стіна та підлога.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner