Кошик
50 відгуків
КАРНАВАЛЬНІ костюми!Прокат

Творча майстерня Helga Ulm

+380676722684
+380 (67) 672-26-84
+380 (95) 310-02-53

Творча майстерня Helga Ulm

Вітаю гостей у Творчій майстерні Helga Ulm!

Карнавальний костюм для мене ― це не робота, це справа для душі. Це можливість додати трішки більше цікавинки, веселощів та барвистості у життя вашого малюка.
Кожен образ, кожен персонаж намагаюся зробити неповторним, не таким, як усі. Багато роздумів, купа ескізів, з яких обираю найкращий. Інколи результат дивує ― працюю над одним характером, а виходить зовсім інший. Вони - як люди, змінюються в процесі створення самостійно. Костюмів не багато, я не роблю їх заздалегідь. Як правило, треба побачити дитину, щоб зрозуміти, якою саме має бути "фіалка", чи "зима", чи "пролісок", яку мати вдачу, з яких деталей має складатися костюм, в якій кольоровій гамі має бути виконаний... Тому завжди прошу батьків призвести малечу, або ж показати фото.
З великими прокатами, звісно, не зрівнятися, проте кожен із моїх костюмів створений з любов'ю. З любов'ю до дітей, до справи, з великим бажанням створити свято саме для вашого малюка. Бо що є ціннішим, ніж бачити щасливі очі дитини, чути її радісний сміх?
Якщо ви не знайшли потрібного вам костюму ― обов'язково зателефонуйте! Можливо, його фото ще немає на сайті. Також з радістю виготовлю для вашої малечі цікавий образ, щоб ваша дитина на святі була найгарнішою!
З повагою Helga Ulm.

 

Групи товарів та послуг

Вітрина

Новини

Статті

Портфоліо

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner